Zobacz najlepsze kursy językowe za granicą

język angielski

język francuski

język hiszpański

język niemiecki

język włoski

Dodatkowe informacje
Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat kursów językowych prezentowanych w rankingu szkół 
napisz do nas

  

Oceń szkołę
Jeśli chcesz ocenić jedna z prezentowanych w rankingu szkół językowych 
wypełnij krótką ankietę.

 

 

Ranking kursów językowych za granicą

Ranking ten został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języków obcych poprzez wyjazd na zagraniczny kurs językowy. Tworzą go osoby, które same uczestniczyły w takich wyjazdach i oceniają szkoły w których uczyły się języków obcych. Dzięki temu prezentowane tutaj opinie są obiektywne i każda osoba odwiedzająca ten ranking może dodać swoją opinię o wybranym kursie językowym za granicą. Oczywiście ranking nie obejmuje wszystkich kursów językowych za granicą - do rankingu zostały dopuszczone wyłącznie najlepsze z nich.

 

Niezależnie od tego czy planujesz krótki wyjazd wakacyjny na kurs językowy do Anglii, zamierzasz uczestniczyć w kursie językowym za granicą, który przygotuje Cię do studiów w USA, czy też chcesz bliżej poznać kulturę włoską poprzez uczestnictwo w kursie języka włoskiego za granicą - w rankingu znajdziesz szereg opinii, które pomogą Ci wybrać najlepszy dla siebie kurs. Proponujemy zapoznać się z przydatnymi informacjami jakie rodzaje kursów językowych są prowadzone za granicą oraz w jaki sposób wybrać najlepszy kurs językowy za granicą.

 

Ranking ten obejmuje wyjazdy dla dorosłych i starszej młodzieży prowadzone w najpopularniejszych lokalizacjach tj: Anglii, Irlandii, USA, Niemczech, Hiszpanii, Francji i we Włoszech. Jeśli interesują Cię bardziej egzotyczne lokalizacje takie jak np. Australia, Malta, Nowa Zelandia, RPA czy też Meksyk lub Kuba proponujemy odwiedzić inny ranking szkół językowych. Osobom zainteresowanym opiniami na temat obozów językowych za granicą dla dzieci i młodzieży polecamy natomiast odwiedzenie rankingu obozów językowych za granicą.

 

Jeśli uczestniczyłeś w jednym z prezentowanych kursów językowych za granicą wypełnij krótką ankietę aby podzielić się z nami swoją opinią.